hor.hansolet.ru

Ono što je potrebno za keratin kose ravnanje, te da ide u njegov sastav?

Keratin kose ravnanje (keratirovanie

) - epostupak koji ublažava kose ima terapijski učinak i vraća strukturu kose. Glavna komponenta sredstava ispravljanje - sintetiziran tekući keratin. Zbog keratin tekućine prodiru oštećenu strukturu kose i slaganje pojavljuje keratin i postaje, kao zaštitnog sloja pod utjecajem vruće temperature. Kosa istovremeno steći svilenkasta i sjajna.

Kosa postupak ravnanje odvija u nekoliko faza:

  1. Kosa je temeljito oprati s čišćenja šampon na kosu vaga dobro otvorio i oni lako mogu dospjeti u keratin.
  2. Ovisno o sastavu radne kose je potpuno suha ili samo lagano ukloniti iz njih vlage.
  3. Pažljivo nanesite keratin proteina i sastav izabran za vaš tip kose. Poseban sastav mogu biti različiti: dobro ispravlja kosu i pogodan je za sve tipove. Još ispravlja ne toliko, ali to daje prehrana kosa sjajni sjaj ih zadebljava - takav pripravak je pogodan za krhku, suhu i pahuljasto kose. Treći ispravlja nije tako jaka kao prvi, ali to čini kosu sjaj i čini ih mekan, tako da je pogodna za gustu i grubu kosu. O sastavu izbor za ovaj postupak treba posvetiti najviše pažnje jer dvojbena sastav može štetiti zdravlju vaše kose.
  4. Ekstrakt sastav na kosu. Holding vrijeme ovisno o operativnom strukturom, proizvođača, stupanj oštećenja kose.
  5. Poravnanje kosa pomoću daska zagrijana na 230 ° C
  6. Nakon 24 - 96 sati - prvi put za pranje kose s posebnim šamponom.

Brazilski ravnanje kose

Brazilski keratin kose ravnanje (brazilski Bloaut) - inovativan alat za ravnanje kovrčave kose za dugo razdoblje. Za realizaciju brazilske ravnanje kose koristi se i posebne formulacije. Sadrže keratin, silikone, uređaj aditiva, polimere i vodene otopine formaldehida ili drugih aldehida.

Proza:Frizure za valovita kosa trendovi 2015.

Ovaj postupak ravnanje kose pomaže vratiti i poboljšati kosu. Keratin ispunjava prazninu i silikone linija površinu kose, tako uklonjene pahuljasto kose postati zasićenih boja s prirodnim sjajem.

Radni sastav socochoco



Za brazilske keratirovaniya uglavnom se koristi radi sastav Cocochocoproizvodimy u Izraelu. Je predstavljen liniji serije 3 - uobičajena (cocochocokeratintreatment, bez dodataka badem), I pureceratintreatment. Pure-verzija je dizajniran za jako izbijeljene i sijede kose, s obzirom na činjenicu da daje manje žutu boju, to je malo slabiji. Unatoč mješoviti recenzije, ovaj alat je još uvijek jedan od najpopularnijih za keratirovaniya u salonima. Također treba znati da nakon što je kosa ravnanje tretmani sa ovaj alat ne može oprati kosu za 72 sata, koristite razne kosu (gumice, igle, isječke, itd) i nose šešire.

Kako izravnati kod kuće?

Da li ovaj postupak u kabini nije jeftino, a ne svatko može priuštiti takav luksuz, ali i žele imati lijepu kosu, tako da sve više i više djevojaka i žena vole provesti ovaj postupak kod kuće.

Ako se odlučite za keratin ravnanje kose bez napuštanja doma, onda morate pripremiti:

  • Specijalni alati za rad keratirovaniya;
  • raspršivač;
  • utyuzhok;
  • kosu;
  • četkanje;
  • Tanka češalj;
  • Isječci kose.

Kada se veličina sredstva za postupak treba uzeti u obzir da različiti proizvođači primjene tehnologije i uporabe različitih alata. Neke kompozicije se primjenjuju na suho ili gotovo suhu kosu, a drugi na mokro. I različite formulacije i način držanja vremena na kosu i količini taloženja. Treba napomenuti da su stručnjaci osposobljeni za obavljanje ovog postupka. Ako se odlučite za napraviti kod kuće, a zatim pažljivo pročitajte pravila radnih sastava i njihove uporabe.

Mi smo prešli na sam postupak. U početku, dobro isprala kosu. Nadalje, ovisno o tome što vaš sastavu keratirovaniya li suhu kosu kako to zahtijeva tehnologija i zatezanje ih stezanje sa posebnim spojnicama. Uzmi mlin i ispunite ga s uređajima za ravnanje, ovisno o dužini kose (od 50 do 100 ml). Izdvojimo kosa na jednom cjedilu se raspršuje na cjedilu sredstvima, a zatim češljaju fino češalj za bolju apsorpciju sredstava. Sredstva držite kosu za 10-15 minuta. Nakon čega je sušilo za kosu suši opet pomoću četkanja. Sljedeća kosa prikuplja zaklane i objavljivanju tanke niti uskladiti svoje utjuzhkom. U isto vrijeme sjetiti da krajevi su više osjetljivi na visoke temperature, tako da je broj prolaza utjuzhkom na njih bi trebao biti ograničen. Željezo nije potrebno provesti vrlo polako, jer su zavoji i pregibi mogu pojaviti na kosu. Kad se kosa izravnala će staviti poseban serum.

Da bi zadržali učinak duge kose nakon je postupak potrebno je koristiti poseban šampon ne sadrži natrij-sulfat.

Stvarčice

  • Ne modificirati strukturu kose;
  • Prekrasna, zdrava kosa sa sjajnom sjaja;
  • Učinak traje od 3 do 6 mjeseci.
  • Kad zagrijani radni sastav pare formaldehid ili drugi aldehidi - štetna, iritirajuće tvari. Dakle, operacijskoj sali, gdje se postupak mora se provesti dobro prozračivanje.

kontra

  • Kad zagrijani radni sastav pare formaldehid ili drugi aldehidi - štetna, iritirajuće tvari. Dakle, operacijskoj sali, gdje se postupak mora se provesti dobro prozračivanje.

Recenzije

img2marinaIz prirode fluffy kovrčave kose, ali priznajem iskreno - ne sviđa mi se, a ja sam ih ispraviti utjuzhkom. Zdrava kosa sigurno nije vezan. Kad je saznala keratirovanie, odlučio sam pokušati. Kosa naći sjaj, postala mekša, ali oni nisu bili savršeno glatka. To je trajalo oko tri mjeseca, a onda je počeo malo rotor. Odlučio sam ponovno provesti postupak, a istovremeno staviti na malo šminke. Rezultat je bio zadovoljan - kosa postaje teže, sjajna i gotovo rovnenkie kao sanjao. Sada ću uvijek raditi ovaj postupak.

img1Olga: Kabina učinio dva puta taj postupak. Nakon provedenog postupka, kosa je sjajna, mekana i rukovanje. Za sušenje i styling to je pola vremena! Osjećao sam se kao model oglašavanja šampon! No, tu je minus - postupak dugo i nije jeftino. Ja sam poravnanje i po treći put, ali kod kuće je vrlo zadovoljan - učinak je super i puno jeftinije.

da li je postupak štetan?

Vrlo često, u raznim forumima pojavi pitanje.

Ne, nije loše - ovaj postupak, naprotiv, ima za cilj da im estetsku ljepotu i zdravlje. No, učinak postupka može biti suprotan očekivanom, a to se događa u takvim slučajevima:

  1. Keratirovanie čini da nije profesionalni majstor. Pretpostavimo na kosu što uzrokuje nedovoljnu količinu tvari, odnosno, na tako visokim temperaturama ravnanje kose će jednostavno spalio.
  2. Koristite niske kvalitete sastava. Sastav ovisi o mnogim stvarima - učinak na zdravlje kose, duljina postupka. Kvalitativni sastav rada ne mogu biti jeftini. Sama po sebi, ovaj postupak nije jeftin.

1

2

3

4

5

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Sve keratin kose ravnanjeSve keratin kose ravnanje
Ravnanje kose kod kuće: sve dostupne opcijeRavnanje kose kod kuće: sve dostupne opcije
Pro i kontra od keratina kose ravnanje tretmaniPro i kontra od keratina kose ravnanje tretmani
Kako napraviti keratina kose obnovuKako napraviti keratina kose obnovu
Ravnanje (različite metode)Ravnanje (različite metode)
Keratin kose ravnanje postupak koristeći cocochocoKeratin kose ravnanje postupak koristeći cocochoco
Sredstva za ravnanje kose: tames neposlušnu kovrče!Sredstva za ravnanje kose: tames neposlušnu kovrče!
Jednostavni načini za izravnati šiškeJednostavni načini za izravnati šiške
Nekoliko načina ravnanje koseNekoliko načina ravnanje kose
Profesionalni šampon za kosuProfesionalni šampon za kosu
» » » Ono što je potrebno za keratin kose ravnanje, te da ide u njegov sastav?

© 2011—2021 hor.hansolet.ru