hor.hansolet.ru

Kao što sam uzeo gustu kosu kod kuće

Sama priroda žene inherentne željom da bude privlačna suprotnom spolu. Na samo da ne moraju ići za postizanje tog cilja! Kao „instrument” zavođenja u tijeku su i kozmetički tweaks i razne psihološke tehnike. Što muškarci obratiti pozornost na prvom mjestu? Naravno, prvi nastup upečatljiv, nego one od njegovih značajki koje ukazuju na zdravstveno stanje njihovog vlasnika (nesvjesno, čovjek izabere buduću majku svoje djece).

Sažetak članka:

Kosa - jedan od glavnih simptoma takvih. zdravlje jači ženske, deblji i gušći joj kosu. Dakle, od davnih vremena fer seks neumorno stalo ljepotu svoje kose. Da biste to učinili, tu su stari, vrijeme testiran recepte i najnovije tehnologije.

Je li moguće da bi kosa ljepše kući?

Netko preci od rođenja dodijelio debeli glavu kose, a drugi nisu tako sretni, i da ćemo morati razmišljati o tome kako bi vaša kosa rasti brže i gusta. Naravno, ako vam je potrebna večeras šik frizuru, samo će se graditi umjetni kozmetički salon. No, kod kuće, također, može postići dobre rezultate.



Iako na to i to će potrajati duže, ali to će biti vaš dom, prirodna kosa. Nažalost, neki šamponi nisu dovoljni. Prije svega, potrebno je voditi brigu o raznovrsnom i uravnoteženom prehranom. Kosa je zdrava i lijepa, ako tijelu nedostaje vitamina i minerala.

Prehrana za kosu ljepote

Koji proizvodi mogu pomoći učiniti vaše kose jači? Prvo, to je protein. Kako dati tijelo s briketima, potrebno je uključiti u prehranu namirnice bogate proteinima: meso (pogotovo crveni), orasi, riba i mliječni proizvodi. Drugo, vitamini. Postoje takozvane „kozmetičke vitamini”: vitamin A, vitamin E i vitamine iz grupe B. i vitamin C jača imunološki sustav. Vitamin av velike količine sadržana u voću i povrću narančaste, vitamina E bogata orasima i sjemenkama bundeve, vitamina B može se dobiti od oraha, graha i žitarica, te vitamina C u velikim količinama može se naći u crnim struja, šipka, svježe bilje i svježe povrće.

Proza:Frizure za valovita kosa trendovi 2015.

Kako drugačije da kosa deblji i deblji?

Uz pravilnu prehranu, čine kosu deblji i deblji masaža glave će pomoći. Masaža povećava cirkulaciju, omogućujući više hranjivih tvari isporučene do korijena kose. Preporučljivo je svake večeri za masažu vlasišta 15 minuta. To se može učiniti ručno ili s posebnim uređajima. To će donijeti još veću vrijednost trljanje kose korijene raznih ulja i biljnih preparata, pogotovo ako ostavite ulje nakon trljanja za neko vrijeme, omotan glavu plastičnom folijom i zamotan u ručnik. Najkorisniji ulje: ricinusovo i čičak.

njega kose

Rijetka kosa treba oprezni skrb. To je važno ne biti lijen i učiniti ga redovito. Već smo razgovarali o pravilnu prehranu, masaža i trljanje mineralnih kozmetičkih ulja. Sve to - dio sveobuhvatne skrbi. Osim navedenog, donosi veliku korist za korištenje ribanje tjedno. Ova uloga nosi veliki zajednički morske soli - možete uzeti veliki, plitki, možete, a možete miješati dvije vrste soli i dodajte 2-3 kapi Eterično ulje. Tea stablo ulje je pogodno za bilo kose, ružino ulje se koristi kada je kosa suha i krhka, te da se smanji masti - ulja citrusa. Ove okusa mogu se dodati i ulje za masažu.

Kako staviti gustoće koristiti masku?

Ne zaboravite na maske koje se koriste 1-2 puta tjedno. Možete koristiti ljekarne maske, ali postoje načini za poboljšanje kose ljudi. Svaka maska ​​svoju svrhu. Ovdje su recepti za maske i povratne informacije od onih koji ih koriste.

Maske za rast i gustoću.

Kako tanka kosa može biti kratko vrijeme da postane gusta i jaka? S maskama zatopljenja. njihovo djelovanje Ona se temelji na stimulaciji vlasišta, što rezultira povećanom cirkulacijom krvi.

Maska se temelji na senf. Pomiješati jednake omjere senfa u prahu, šećera i kozmetičke bilo ulje, žumanjak i dodati tople vode. Dosljednost trebao dobiti dovoljno gust za širenje kada se primjenjuje. Nanesite masku, pokušavajući ga distribuirati u korijenu. Zamotajte glavu Prozirna folija ili staviti kapu za tuširanje na vrh omotajte ručnik. Držite ovu masku bi trebao biti što je moguće duže - kao što možete stajati (senf snažno gori kožu). Bilješke. Senf suši kosu. Stoga, ako su tako suhi, prije nanošenja maske četkicu s vrhovima masno ulje. I još jedna stvar, više šećera, više gori senfa. Dojam. „Spali teško! Prvi je teško održati, onda naviknuti. No, to pomaže super! Mjesec dana kasnije, vidio sam razliku! Kosa postaje duži, pa čak i primijetio da su nove! Nakon nekoliko mjeseci, moja kosa je vrlo gusta. "

Maska se temelji na crvenom paprikom. miješati ricinusovo ulje, tinktura od crvene paprike i žumance. Iznos ovisi o dužini vaše kose. Nanesite na kožu, držati 5-7 minuta i isperite toplom vodom. Napomena. Ova maska ​​treba tretirati s oprezom. Broj infuzijama postupno povećavati, počevši s pola žličice. Maksimalan broj ovisi o individualnoj osjetljivosti - trebao biti osjećaj laganog trnci. dojam: „Mnogi ljudi me pitaju kako sam duga kosa gusta i tako brzo. Kažem svima oko maske nana. Samo 3 mjeseci redovitog korištenja moje kose transformira. Vrlo učinkovita maska! "

Maske za hranu

kak-sdelat-volosy-gustymi-v-domashnih-uslovijahJe li moguće napraviti kosu deblji bez senfa i papra? Uostalom, takve maske nisu prikladni za djecu. Odgovor je - naravno, moguće. Osnova tih maski su hrana bogata vitaminima i hranjivim tvarima. Njihov je cilj - ojačati i poboljšati kosu. Ove maske mogu se koristiti za djecu. Dakle, ako ste mislili kako bi djetetova kosa gušća, probajte ove recepte.

med maska. Uzmi malo meda, kozmetički ulja i žumanjak, dobro izmiješati, primjenjuju se na kožu, masaža i ostaviti 15-30 minuta. Isperite toplom vodom. Napomena. Ova maska ​​se ne može koristiti od strane ljudi koji su alergični na med. Dojam. „Da li ovo masku i sebe i svoju kćer. Nakon njezine kose je vrlo mekana i ugodna na dodir. I moja kćer je rekao da je sjati poput vila! "

maska ​​kefir. Najjednostavnija maska. Spread jogurt od korijena do vrha, zamotajte foliju, a gornji s ručnikom. Držite 30 minuta, isperite toplom vodom. Napomena. Možete obogatiti ovu masku bilo kakve korisne dodatke. Dojam. „Ja sam lijen, tako da uvijek kupuju gotove maske na drogeriji. A onda je prijatelj predložio da pokuša kefir masku. Svidjela mi se ideja - prirodno i ne treba miješati ništa. Također sam zadovoljan učinkom - nakon maske za kosu sjaj i pojavljuju se glatko ".

Dodavanjem različitih sastojaka, te maske može se prilagoditi sadržaj masti kožu. Na primjer, korisno za suhu kosu za dodavanje kozmetički ulje šipka ili bademe. Masnu kosu pomoći će limunov sok i jabučni ocat.

Kako bi glasnoću na tanke kose?

Većina vlasnici nisu previše gusta kosa razmišljati o tome kako bi fino kose više volumena. Prije svega, naučiti kako pravilno oprati kosu - budite sigurni da pokupiti pogodan šampon i klima uređaj (ili balzam uređaj). Sredstva za pranje kose ne smije sadržavati parabene i sulfate, poželjno je da dio prisutnih vitamina i ekstrakata ljekovitog bilja. Operite kosu hladnom vodom je najbolje. Da kosa izgleda golema, oni bi trebali biti lako. Stoga, klima uređaj se primjenjuje samo na kosu od sredine prema krajevima. Pa da isprati izvarak kopriva.

Kako vizualno učiniti kosa više volumena? Da biste to učinili, postoje frizerske trikovi. Možete lagano češljati kosu pri korijenu i osušite ih sušilo za kosu, dolje glavu. Na kratkom i srednjem kose, možete koristiti difuzor. Veliki valjci također može pomoći, ili u punđu mokru kosu. Postoje posebne alate za instalaciju: pjene i mousses. Na internetu možete uvijek pronaći video majstorske tečajeve za styling kose. A ako vam je potrebna za podnošenje profitabilan fotografiju, koristite Photoshop - Ovaj program mnogo alata kako bi željeni oblik slike.

Ako ne posjeduju prirodu guste kose, ili zbog čestih tinte blow-sušenje i redovite uporabe kosa prorijedila i postaju manje gusta - ne očajavajte. Sve se može ispraviti, ako ne biti lijen i tražiti pravo za kosu.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kako postati sigurni i podići samopouzdanje?Kako postati sigurni i podići samopouzdanje?
Kako tkati gusta narukvice od gume?Kako tkati gusta narukvice od gume?
Domaće maske za povećanje gustoće kose sa senfom i jajimaDomaće maske za povećanje gustoće kose sa senfom i jajima
Vraćanje kosu nakon pranjaVraćanje kosu nakon pranja
Najbolji vitamini za rast koseNajbolji vitamini za rast kose
Oblici i oblik koseOblici i oblik kose
Kako da biste dobili osloboditi od miris mačka urin?Kako da biste dobili osloboditi od miris mačka urin?
Fizionomija - prepoznati prirodu boju koseFizionomija - prepoznati prirodu boju kose
Tanka kosa - jednostavne načine kako bi ih gustTanka kosa - jednostavne načine kako bi ih gust
Opasna bradikardija srca?Opasna bradikardija srca?
» » » Kao što sam uzeo gustu kosu kod kuće

© 2011—2021 hor.hansolet.ru