hor.hansolet.ru

Krema od strija za trudnice: pregled popularnih proizvoda

Tijekom trudnoće žensko tijelo se brzo mijenja, zaobljene bokove, grudi postaju veće, ali i trbuh raste eksponencijalno.

Vrlo često, ove promjene nije prošao bez traga i žena se vraćaju kući iz bolnice, kaže da je koža pojavio neobičan tragove unutarnjih razderotine ili istezanje. Često, njihov izgled može se vidjeti čak i prije rođenja. Koža nema vremena za povećanje volumena tijela, i stoga, kao što su „mučili unutra.

Je li moguće spriječiti strije?

Strije mogu ostati za dugo vremena, i sakriti ih vrlo teško. Kako bi se izbjegle takve nevolje, trebali biste uzeti u obzir pravilnu njegu kože što je ranije moguće. Što bi pomogli tijelu da jede dosadno, ona će ga dati potrebne vitamine i minerale, a koristan za kožu.

krem

Također možete prisustvovati sjednicama masaža, tijekom kojih je koža u nekim područjima će biti kao da rastegnutih stručnim rukama. Međutim, intenzivna masaža nije moguće za sve 9 mjeseci, u kasnijim fazama to bi trebao biti napušten. Danas najpopularnije su razne kreme, koji se koriste za sprečavanje i uklanjanje strija.



Odaberite odabrati krema nije tako lako prodati dosta i odlučiti što je najbolje je teško.

Kako odabrati kremu?

Kako odabrati dobre i jeftine znači da je potrebno slijediti neka pravila:

  • Potrebno je obratiti pozornost na kremu, dobro, ako je napravljen u potpunosti od prirodnih sastojaka;
  • Prije kupnje to je najbolje konzultirati sa svojim liječnikom, znajući karakteristike organizma, on će preporučiti nešto prikladno za određeni slučaj;
  • Sve od žena koriste tijekom trudnoće treba biti hypoallergenic, jer u to vrijeme žene često pogoršava alergije;
  • Krema od proširenja za trudne moraju sadržavati sredstva za vlaženje, on može biti retinol, vitamin C i E, shea maslac ili grožđa ulje;
  • Dobar krema treba imati ugodan miris tijekom trudnoće u žena kao akutni smislu miris i oštar miris može uzrokovati nelagodu, pa čak i vrtoglavicu;
  • Za svaki dio tijela najbolje je odabrati posebnu kremu, dizajniran posebno za nju.

Samo ako se krema zadovoljava sve ove zahtjeve možete sigurno kupiti i početi koristiti.

Kada koristiti sredstva iz protežu?

Mnoge trudnice s pravom postavlja pitanje: kada će se početi koristiti sredstva prevenciju strija? Neki nedvosmislen odgovor ovdje nema, jer je rast u želucu i svih drugih iznosa vrlo individualna stvar. Mnogi su na početku mazati trbuščić s prvih nekoliko tjedana, a neki su čekali da počnu brzo rasti. U svakom slučaju, ako počnete profilaksa još nema štete će biti od toga što je više moguće, jer sve kreme ionako ima hidratantni učinak i čine kožu elastičnom, što je korisno u sebi.

Rangiranje najboljih lijekova za strije tijekom trudnoće

  1. Krema od strija od strane američke tvrtke AVENT je vrlo popularna zahvaljujući lijepom prirodnom sastavu koji uključuje: alge i badema. Krema ima ugodan, neutralan miris i siguran za vrijeme dojenja. Dosljednost nije masna, ne mrlja odjeću, čini kožu podatnom i gotovo potpuno sprječava pojavu strija. Prosječna cijena od 700 rubalja.
  2. Krema Lierak ima suprotno tselyullitnymi svojstva se sastoji od biljnih flavonoida koji potiču održivost stanica kože. U kratkom vremenskom razdoblju može značajno poboljšati stanje kože. Za puni raspolaganju strija nakon trudnoće preporuča se koristiti droge tijekom tri mjeseca. Cijena više od 1500 rubalja.
  3. Eko krema za strije Sanosan drugačiju kombinaciju cijene i kvalitete. Trošak 100ml cijev, samo 350 rubalja, ali pripravak ovog ekološkog pšenice proteina i maslinovo ulje. Krema proizveden od strane njemačke tvrtke, koja sama po sebi govori o visokoj kvaliteti. Također znak OKO-testu, što ukazuje na njegov izbor, između ostalog, njemački potrošači.
  4. Bepanten emulzija za istezanje, u sastavu ljekovitih pantenol, potiče rast novih stanica, aktivira regeneraciju. To je svjetlo miris nije nametljiv, lako upija, ne ostavljajući masni osjećaj sloj, ne mrlja odjeću. Cijena po boci s posudom za sredstvo 800 rubalja.
  5. izraelska tvrtka udobnost mama proizvođač proizvoda za njegu tijela za trudnice, među ostalima njihove kreme nudi jednu i za sprečavanje i uklanjanje strija. U krem ​​hijaluronske kiseline, poznat po svojim svojstvima da zadrži vlagu u tijelu, kao i ekstrakt divljeg kestena, potiče cirkulaciju krvi, a time i poboljšava ishranu stanica kože. Tu je i niz biljnih ulja, koji omekšava kožu i poboljšava elastičnost. Krema ima svjetlo strukturu i ugodan miris. Cijena od vrhnja više od 2000 rubalja.
  6. Univerzalna krema za strije tvrtke Vichy, To se može koristiti kao preventivnu agenta tijekom brzo dobivanje na težini tijekom trudnoće, te se nositi s postojećim kožnim lezijama. Kao dio isključivo biljnih sastojaka. U svjetlu kremu nije masna tekstura i ugodan miris. Cijena od 2000 rubalja.
  7. krema prozivka, u Francuskoj u sastavu shea maslac, poznat po svojim, zapravo, magičnih svojstava. Ovaj proizvod se može koristiti, kao i drugima, kako bi se spriječilo i za borbu protiv strija. Nanesite preporučena dva puta dnevno. Lagana, nemasna tekstura omogućava se krema brzo se upija i ne ostavlja tragove na odjeći. To je jedva primjetna ugodan miris. Cijena je 2000 rubalja.
  8. krema Loksikant ima ugodan miris i lagani teksture, potpuno apsorbira ne ostavlja tragove na odjeći. Krema proizvedene na bazi prirodnih ulja, ne uzrokuje alergijske reakcije. Cijena oko 2000 rubalja.

Što je bolje kupiti kremu za rješavanje, morate početi od liječnika preporukama, kao i na vlastitim željama i cijene.

Recenzije:

„Primijetio sam tek nakon poroda, cijeli donji dio mog trbuha prekriven strašnim strija, oni su bili malo ljubičasta i izgledalo je kao čudna pukotina. Ne znam kako bi ih se boriti, jer za vrijeme trudnoće iz nekog razloga ne razmišljati o problemu uopće. Prijatelj mi je savjetovao da kupi kremu za strije čvrstim Sanosan. Krema kupio čim otpušten iz rodilišta, jer je isti prijatelj rekao da ako je kašnjenje na liječenje, moguće je da ostane s njima za život.

Krema dovoljno masnoće, miris prilično neutralan. Koristi se ujutro i navečer, prije nanošenja uzeti kontrast tuš, to je, usput, dobar za kožu i za sebe. Zapažene rezultate sam napomenuo gdje su tri tjedna nakon početka korištenja. Strije ne u potpunosti nestati, ali to je jako smanjena i postati približno iste boje kao i ostatak tijela. I dalje ću ga koristiti, jer ja stvarno sviđa rezultat. " Olga 28 godina.

„Sada sam u poziciji za 20 tjedana, ne tako davno, jedan prijatelj mi je savjetovao da kupi kremu za strije iz tvrtke Aventa, tvrtka je dobro poznat među majkama, oni proizvode razne dječje proizvoda. Dakle, sasvim je moguće da se može vjerovati. Krema morali naručiti putem interneta, cijena je 700 rubalja.

Dok ga nanoshu jednom dnevno, prije spavanja, nakon što sam se okupati. Gusta krem, ali to ne ostavlja masni film senzacija nakon primjene. Maju trbuščić i bedra, proveo prilično ekonomičan. Iako je teško procijeniti što koristi ima kremu, ali volim kožu nakon što postane glatka i baršunasta. " Ekaterina 23 godina.

„Emulzija Bepantenol pojavio u našoj kući kao što je to slučajno, ali s vremenom, jer je nakon poroda trbuh izgledao strašno. Sada izgleda kao na slici, uopće ne treba vjerovati da je moj želudac. Utrljajte emulzija u svoj ispruženi u mnogim mjestima u tijelu, počeo sam par dana nakon što sam bio s beba je otpušten iz bolnice. Za prevenciju ih i prsa namazani sam, jer je nakon poroda, ona je dramatično porasla u veličini.

Za dijete nije preživio jer je još uvijek u bolnici si rekao da Bepatenom moguće mazati bradavice, ako se pojave pukotine. Isprva, jednostavno trljanje emulziju u trbuhu, bokovima i grudima, napravio ga je gotovo automatski, jer je mali nije dao posebnu vremena za napraviti sama masaža. Tri tjedna kasnije sam primijetila da tijelo stoji u stavu mirno i strije postaju manje vidljive. Za sebe je napomenuti da očito nije uzalud potrošeno za sebe Bepanten.

Zatim je kupio još jednu bocu. To je vrlo zgodan dozator koji omogućuje ekonomično korištenje sredstava, ali ja namazani gotovo u cijelosti, tako da bez drugog paketa ne bih učiniti. Šest tjedana kasnije, nisam mogao dobiti dovoljno činjenica da su moje strije postaju jedva primjetan. Također, koža postaje tako mekana i glatka, to je užitak na dodir. Sada, o čemu sam imao kada su istezanje, ali mogu vam reći moju fotografiju i „prije”. Kseniya 26 godina.

„Tijekom trudnoće, strije su jako strah, sve jer je moja majka, prije dobi od unučadi dalje otišao sa strašnim strija, a on je rekao da je nasljedna. Zato sam počela mazati sva problematična mjesta davno prije nego što je trbuh počeo rasti. Krema sam imao mama Udobnost, cijena krpa je sigurno visoka, ali sam bio spreman na sve, ali ne bih ponoviti sudbina njezine majke.

Dakle, kako se pripremiti za povećanje težine, moja koža je prilično dobro sve pretrpio zumiranje in i out. Nakon rođenja, koža je tako, kao da nije bilo u želucu, također, nije bilo ništa na bokovima. Stoga je zaključak da je protiv genetske predispozicije, postoje načini da se bore i značenje. „Ekaterina 27 godina.

Javi se krema nije previše teško, to je sasvim moguće pronaći odgovarajući sastav i pristupačne cijene. Naporima uloženim za dobro ljepotu svoga tijela, ona je u stanju nadoknaditi sve troškove.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Što kompleks vitamina odabrati za sve članove obitelji?Što kompleks vitamina odabrati za sve članove obitelji?
Uklonite želudac - postupak naglašavaUklonite želudac - postupak naglašava
Što trudnicu, ako je imala otečene noge?Što trudnicu, ako je imala otečene noge?
Savjeti o tome kako ukloniti strije na trbuhu nakon porodaSavjeti o tome kako ukloniti strije na trbuhu nakon poroda
Masirajte vlasište za rast koseMasirajte vlasište za rast kose
Potrebno je znati kada uklanjanje strija laserPotrebno je znati kada uklanjanje strija laser
Gubitak kose nakon porodaGubitak kose nakon poroda
Krema s retinol: Tko će pomoći?Krema s retinol: Tko će pomoći?
Vakum bubanj celulita: recenzije cellulessVakum bubanj celulita: recenzije celluless
Kako izračunati spol djeteta do obnavljanja krvi?Kako izračunati spol djeteta do obnavljanja krvi?
» » » Krema od strija za trudnice: pregled popularnih proizvoda

© 2011—2021 hor.hansolet.ru